Filmy riston
Filmy riston
Filmy riston
Filmy Diazo
Ohebné materiály
01

Filmy Riston

DuPont - Riston

MasterSeries

Nová serie filmů splňující všechny současné požadavky pro použití při výrobě desek. Vyznačují se vysokou rozlišovací schopností, širokým spektrem zpracovatelnosti i ekologickým pojetím likvidace odpadu.

Riston® MultiMaster

Základní vlastnosti

Všestranně použitelný resist s mimořádnou rozlišovací schopností. Vysoká produktivita. Slučitelný s mnoha povrchy.

Riston® PlateMaster

Základní vlastnosti

V prodeji vedoucí resist s vysokými výnosy a vysokou povrchovou odolností. Velmi odolný proti odchlipování od různých druhů povrchu (dokázáno při použití ve všech základních přímo leptajících procesech). Velká rozlišovací schopnost a široká expoziční a vyvolávací pružnost.

Riston® EtchMaster

Základní vlastnosti

Pro kyselé leptání: Velká vyvolávací a expoziční pružnost, vysoká produktivita, vysoká rozlišovací schopnost apod.

02

Filmy Riston

DuPont - Riston

LaserSeries

Riston® LaserSeries - LDI

Základní vlastnosti

Riston® Laser Series film je první polymerní film pro použití s přímým UV laserovým osvitem (LDI - LaserSeries for Direct Imaging).

03

Filmy Riston

DuPont - Riston

T215

Riston® T215

Základní vlastnosti

Riston řady 200 je světle zelený, negativně pracující fotoresist s velmi dobrým rozlišením obrazu vyvinutý pro vysokou produktivitu práce v galvanickém pokovení, tenting a kyselé nebo alkalické leptání. Dodává se ve dvou tloušťkáchj 38 a 50 mic a je vyvolatelný ve vodních roztocích. Nabízí široké rozmení pracovních podmínek a zpracovatelnost na plně automatizovaných provozech s nízkými provozními náklady a vysokou efektivitou. Tento resist nabízí výbornou přilnavost ke všem povrchům mědi.

01

Filmy Diazo

DuPont - ImageMaster

Diazo (IMD)

Pozitivní diazo film pro výrobu fotopředloh ImageMaster™ Diazo (IMD) je vysoce odolný pozitivní film citlivý na UV záření s jemně matnou povrchovou úpravou. Slouží k vytvoření přesných kopií z černobílých originálů. Emulze ImageMaster™ Diazo poskytuje vyšší odolnost proti poškrábání a lepší chemickou odolnost vůči nepájivé masce a rozpouštědlům. V mnoha případech není třeba použít další ochranný film. Film ImageMaster™ Diazo umožňuje pomocí maximální optické průhlednosti přesnou registraci. Světlocitlivá vrstva emulze je nanesena na 0,007″ polyesterovou podložku pro maximální rozměrovou stálost a odolnost.

ImageMaster™ Diazo (IMD)

Vlastnosti
Použití

Film ImageMaster™ Diazo je vhodný pro výrobu vysoce kvalitních, dobře průhledných fotografických předloh pro použití na expozici desek s tekutými a suchými fotoresisty včetně nepájivé masky při výrobě desek plošných spojů.

01

Ohebné materiály

DuPont - Pyralux

Pyralux

Řada materiálů Pyralux® představuje nabídku společnosti DuPont™ v oblasti materiálů které se využívají při výrobě ohebných plošných obvodů. Lze na ně pájet, jsou velmi tenké a umožňují velkou hustotou spojů. Obvody lze realizovat jako jednostranné, oboustranné, ohebné a nebo pevně-ohebné.

Přejít nahoru